Dobré ráno, je pondelok,14.jún 2021.Meniny má Vasil, zajtra Vít

O firme

 

Dôkladne premyslené technologické postupy sú základom úspechu!

Vznik spoločnosti iniciovala myšlienka zabezpečiť komplexné služby v oblasti dodávok technológií budov na celom území Slovenska. Spoločnosť sa časom vyprofilovala na tímy skúsených pracovníkov schopných v plnom rozsahu a veľmi pružne reagovať na individuálne potreby našich zákazníkov.
Spojeným úsilím našich projektantov a početných externých spolupracovníkov, manažmentu, šéfmontérov a montážnych skupín sa nám darí efektívne a cenovo prístupne realizovať zámery domácich i zahraničných klientov.
Spoločnosť ATECHBAU tak pre zákazníka predstavuje jediného partnera pre širokú oblasť prác a služieb.

 

Alternatívy pre budúcnosť

Jednou zo špecializácií spoločnosti je oblasť využívania alternatívnych zdrojov energie. K sústredeniu sa na túto problematiku nás viedlo čoraz výraznejšie zvyšovanie cien plynu. Vo sfére využívania alternatívnych zdrojov energie riešime množstvo problémov a tým, ktoré sa nás čoraz viac dotýkajú.
Práve ekológia životného prostredia a ekonomika prevádzky ukazujú výhody využívania alternatívnych zdrojov energie, ktoré sú na rozdiel od ostatných zdrojov nevyčerpateľnou surovinou. Využívanie alternatívnych zdrojov predstavuje budúcnosť energetiky a kvality životného prostredia.

 

Individuálne riešenia

Prostredníctvom využívania alternatívnych zdrojov riešime množstvo projektov vykurovania a chladenia najrôznejších objektov - od rodinných domov cez veľké bytové či administratívne komplexy a priemyselné objekty.
Vďaka množstvu skúseností pri navrhovaní a realizácii tepelných čerpadiel, solárnych a chladiacich systémov a sledovaní ich prevádzky sme vytvorili tímy odborníkov, ktorí majú nielen teoretické, ale aj praktické skúsenosti pri realizácii aj tých najzložitejších systémov. Naša spoločnosť je teda ideálnym partnerom pri navrhovaní a realizácii týchto projektov podľa individuálnych požiadaviek investora.